Velkommen til Comfort Halden F.Jørgensen AS

 
 

Vi leverer rørleggertjenester i Halden, Aremark og omegn. F. Jørgensen tilbyr alle tjenester innenfor rørleggerfaget. Service, bolig, nærings- og industri-bygg innenfor varme, sanitær, sprinkler, kjøling mm. Vår nye butikk har flotte utstillinger av baderom, dusjløsninger, bad og boblekar samt tilbehør til et flott bad. Vårt foretak har kunnskap på alle arbeidsområder innenfor rørfaget.

 
 
Comfort HaldenJernbanegata 101767  Halden  Vis veibeskrivelse
69 17 86 10Send E-Post
Vakt: 69 17 86 10
Fax: 69 17 86 20
Man-fre0900-1630
 
Tor0900-1700
 
Lør0900-1300
 
 
 
 

Medarbeidere Comfort Halden

 
Roy Buraas
Daglig leder
Telefon: 909 63 420
roy@f-jorgensen.no
 
 
Per Jørgensen
Formann/Prosjektleder
Telefon: 908 23 252
per@f-jorgensen.no
 
 
Anders Furuvarp
Prosjektleder
Telefon: 977 49 645
anders@f-jorgensen.no
 
 
Lars Jensen
Formann/Prosjektleder
Telefon: 934 51 842
lars.jensen@f-jorgensen.no
 
 
Kristoffer  Killingrød
Formann/Prosjektleder
Telefon: 930 09 557
kristoffer@f-jorgensen.no
 
 
Dag Larsen
Butikkmedarbeider
Telefon: 918 75 172
dag@f-jorgensen.no
 
 
Finn Larsen
Butikkmedarbeider
Telefon: 918 75 167
finn@f-jorgensen.no
 
 
Kent Persson
Butikkmedarbeider
Telefon: 91875179
kent@f-jorgensen.no
 
 
Cathrine Amundsen
Faktura
Telefon: 69-17 86 10
cathrine@f-jorgensen.no
 
 
Nytt dokument

Comfort Halden